» Lindert » Külalisteraamat


Külalisteraamat

nimi:
email:
jutt:
 

Lehekülg:
1 2 3 4 5  Järgmine»

nimi: Lauren
jutt: Options for intervention include radiation therapy, cryosurgery, treatment with collagenase clostridium histolyticum, or surgical removal only if discomfort hinders walking.
ledderhose disease

nimi: MarySlumbU
jutt: elimite cream generic

nimi: Jackson
jutt: Фантастика! - пробитие танков в world of tanks

nimi: LisaSlumbG
jutt: elimite cream

nimi: PaulSlumbZ
jutt: where to purchase elimite

nimi: Wyatt
jutt: Bed bug bites occur most commonly on exposed skin, such as the upper body, neck, Most bug repellents contain DEET (N,N-diethyl-meta-toluamide) as their any skins stored dry with the hair on; unless stored where the bugs cant get them, . The insects bite can cause skin rashes and welts that sometimes look like a
itchy patches on skin

nimi: Inna
jutt: OÜ Lindert renoveeris meie vannitoa (vann ja WC koos).
Seinad, lagi ja põrand said uued, vanni asemele tehti aluseta dush, Samuti kolis köögist vannituppa pesumasin kogu vajaminevate ühenduste jmt-ga. Veel tekitati vannituppa pistik ja lüliti peeglilambi jaoks.
Tööd valmisid tähtaegselt. Samuti meeldis, et oli pidev kontakt nii ettevõtte omaniku kui töötajatega, st kõik küsimused said kiiresti lahendatud - remondi ajal me korteris ei elanud.
Tänan OÜ Lindertit suurepärase vannitoa eest ning muidugi ka asjalike soovituste ja nõuannete eest!!!
Oleme oma uue vannitoaga väga-väga rahul :)
nimi: Kaja Oolo
jutt: Super firma kui on vaja oma vannituba renoveerida. Minu korteris lammutati paneelini vannituba lahti, tõsteti veetorud ümber, elekter paigutati ümber, vana põrand koos põrandaküttega võeti üles ja valati uus põrand. Vann läks välja ja asemele tuli duššiklaasseinad ilma alusvannita. Kõik tööd olid järjestatud ja mehed ainult siblisid nagu sipelgad minu vannitoa kallal. Töö oli nii kiire ja korralik, et igal õhtul tulin koju ja imestasin. Kõige rohkem tahan kiita plaatijat, Igorit, kes teeb super kvaliteetset tööd. Müts maha tema ees. Tööd algasid täpselt lepingus ettenähtud ajal ja kulgesid sujuvalt ning lõpetati 1 päev varem kui kirjas oli. Sellist asja väga ei juhtu. Alati venivad tööd millegi pärast. Veel tahan tänada selle eest, et kõik minu soovid täideti 100%-liselt. Teen sügava kummarduse selle firma ees ja tellin alati uuesti neid oma koju tööd tegema. Suur, suur tänu tehtud töö eest! Olen väga rahul.

nimi: esta
jutt: Renoveerisite meie WC ja vannitoa "kaks hesse" 2002 aastal. Sgav kummardus Teie meeskonnale. Tuttavad imestavad - kik on nii korrektselt teostatud ja viimistletud nagu oleks remont tehtud sja. Olen soovitanud Teid mitmele hdasolijale. Ise lisan - kuigi t sai teoks ammu - olen nus kommentaariumiga , kidas tel teel ks meistrimees vahetus jooksvalt teisega. Super.
Soovin firmale edu, kordaminekuid, head tervis ja meelekindlust. Meie vannituba seisab TTeie mridel. Kike head.

nimi: lle
jutt: Parim ehitustdega tegelev firma,kellega mina olen kokku puutunud.Kasutasin nende teenust aastaid tagasi,aga siiani on meeles nende tpsus,korrektus ja kvaliteet.Ja mis 7 peva,minu Lasname vannitoaga alustati esmaspev 8.30 ja neljapeva htuks oli valmis ! T kis pidevalt - kui tmees telefoni ktte vttis,sain aru,tema tprotsess hakkab lbi saama,kutsuti kohale jrgmine spetsialist.Kik kis minutise tpsusega.Kindlasti oleks ka sel ajal saanud selle remondi kuskilt odavamalt,aga phjust kahetsemiseks ei olnud siis ja ei ole ka praegu.