» Lindert » Külalisteraamat


Külalisteraamat

nimi:
email:
jutt:
 

Lehekülg:
1 2 3 4 5  Järgmine»

nimi: Getting A Loan
jutt: indian reservation loans installment loans installment loans installment loans no credit

nimi: Payday Loans
jutt: direct lender installment loans western union loan installment loans no credit lending

nimi: Direct Lenders
jutt: installment loans installment loans guaranteed direct lender installment loans direct lender installment loans

nimi: Quick Loans
jutt: installment loans direct lender installment loans installment loans for bad credit quick credit

nimi: Kaja Oolo
jutt: Super firma kui on vaja oma vannituba renoveerida. Minu korteris lammutati paneelini vannituba lahti, tõsteti veetorud ümber, elekter paigutati ümber, vana põrand koos põrandaküttega võeti üles ja valati uus põrand. Vann läks välja ja asemele tuli duššiklaasseinad ilma alusvannita. Kõik tööd olid järjestatud ja mehed ainult siblisid nagu sipelgad minu vannitoa kallal. Töö oli nii kiire ja korralik, et igal õhtul tulin koju ja imestasin. Kõige rohkem tahan kiita plaatijat, Igorit, kes teeb super kvaliteetset tööd. Müts maha tema ees. Tööd algasid täpselt lepingus ettenähtud ajal ja kulgesid sujuvalt ning lõpetati 1 päev varem kui kirjas oli. Sellist asja väga ei juhtu. Alati venivad tööd millegi pärast. Veel tahan tänada selle eest, et kõik minu soovid täideti 100%-liselt. Teen sügava kummarduse selle firma ees ja tellin alati uuesti neid oma koju tööd tegema. Suur, suur tänu tehtud töö eest! Olen väga rahul.

nimi: esta
jutt: Renoveerisite meie WC ja vannitoa "kaks hesse" 2002 aastal. Sgav kummardus Teie meeskonnale. Tuttavad imestavad - kik on nii korrektselt teostatud ja viimistletud nagu oleks remont tehtud sja. Olen soovitanud Teid mitmele hdasolijale. Ise lisan - kuigi t sai teoks ammu - olen nus kommentaariumiga , kidas tel teel ks meistrimees vahetus jooksvalt teisega. Super.
Soovin firmale edu, kordaminekuid, head tervis ja meelekindlust. Meie vannituba seisab TTeie mridel. Kike head.

nimi: lle
jutt: Parim ehitustdega tegelev firma,kellega mina olen kokku puutunud.Kasutasin nende teenust aastaid tagasi,aga siiani on meeles nende tpsus,korrektus ja kvaliteet.Ja mis 7 peva,minu Lasname vannitoaga alustati esmaspev 8.30 ja neljapeva htuks oli valmis ! T kis pidevalt - kui tmees telefoni ktte vttis,sain aru,tema tprotsess hakkab lbi saama,kutsuti kohale jrgmine spetsialist.Kik kis minutise tpsusega.Kindlasti oleks ka sel ajal saanud selle remondi kuskilt odavamalt,aga phjust kahetsemiseks ei olnud siis ja ei ole ka praegu.

nimi: lle
jutt: Tdistsipliin super, tulemus samuti. Kui lubati kohal olla kell 08.30, siis punktipealt nii see ka oli. Kik sujus plaanipraselt ja thtaegselt, td teostasid professionaalid, kes oskasid vajadusel ka nu anda. Kui soovite kvaliteetset teenust, siis julgen soovitada.

nimi: lindert
jutt: Firma ei psiks ehitusturul 19 aastat konkurentsis, kui ttaks kolme eelmise kommentaatori kirjeldatud viisil.
Halvustavad ja asjakohatud kommentaarid kustutan!

nimi: esder
jutt: ykski plaadiproff ei tee 6 pevaga vannituba valmis, need on teil mingid kiirliinil ttajad. aga lollidelt tulebki raha ra vtta.